Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Kuyu Temel, özelikle 1999′da ülkemizde yaşanan 17 Ağustos Gölcük ve 12 Eylül Düzce depremlerinde, ülkemizdeki inşaat sektörünün kalitesizliğinin tavan yaptığı dönemde ortaya çıkmıştır. Önümüzdeki örnekler sebebiyle vazgeçilmez en temel ilkemiz sağlam ve kaliteli yapıdır. İş modelimizde, uzman kadrolar tarafından hazırlanan projeler, uygulamada kaliteli beton ve norma uygun demir ve bunların işlenmesinde firmamızca yetiştirilen kalifiye elemanlar tarafından, son teknoloji cihazlar kullanılarak, uzman mühendislerimiz gözetiminde yapılmaktadır.

VİZYONUMUZ

Firmamızın temel değerlerinden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektedir.

MİSYONUMUZ

Topluma ve Çevreye duyarlı müşteri memnuniyetini önemseyen, hızlı, güvenli,kaliteli işler yapmayı kendine ilke edinen, takım ruhuna sahip çalışanları ile teknolojiyi kullanarak , insanların güvenini kazanma amacı güderek inşaat sektöründe bir marka olmayı hedeflemekteyiz.

Yönetim Kurulu Başkanı
Muhammet Ali SARIOĞLU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>